Rakovicky prináša so slovenským rapovým objavom D-Fly skvelý singel

Projekt Rakovicky má už štvrtý rok svoje pevné miesto na slovenskej hudobnej scéne. S viac ako dekádou skúseností v Lavagance i štyrmi rokmi svojho sólového projektu Marek Rakovický vybudoval vlastný hudobný svet – zvuk a atmosféru, aké vie priniesť iba on. Inak tomu nie je ani v prípade jeho najnovšieho singla.

False Lights je naša prvá spolupráca s talentovaným raperom a spevákom Denisom Vlašičom aka D-Fly. Som rád, že sa u nás začínajú vyskytovať mladí speváci a speváčky, ktorí začínajú presahovať momentálnu slovenskú scénu, hodnotí Rakovicky novú generáciu slovenských talentov, ktorých tvorba nesie medzinárodnú atmosféru. Zoznámila nás naša učiteľka Mariel, ku ktorej obaja chodíme na spev, prezrádza spevák, autor i producent.

False Lights je o súčasnosti, kde začína byť príliš veľa možností na stratenie sa v rôznych rozptýleniach, preto je veľmi obtiažne a dôležité udržať si svoj smer a nestratiť koncentráciu, približuje Rakovicky inšpiráciu za svojou najnovšou skladbou. Singel vychádza spolu s videoklipom, ktorý vznikol v spolupráci početného tímu.

Myslím, že každý si potrebuje rozširovať svoje obzory, a v hudbe to platí dvojnásobne. Väčšinou sa držím tej svojej cesty, ale som rád, že sa naše s Marekom stretli a mohli sme pre Vás spraviť tento track, hovorí D-Fly na margo novej hudobnej skúsenosti. Ako napovedá názov False Lights, všetci niečo hľadáme, ale tých signálov a svetiel je občas z každej strany toľko, že rozlišovať, ktorý je naozaj ten správny, býva ťažké. Ako dodáva, spolupráca s poprednými umelcami našej scény mu dáva veľmi veľa a každú z nich si cení.