Raperka Dita ostáva Navždy

Hodinu pred koncom osláv svojich sedemnástych narodenín prekvapila mladá talentovaná raperka, ktorá si hovorí Dita svojím druhým songom a videoklipom s názvom Navždy. Vo videoklipe dokonca jazdí na koni.

Oproti prvému singlu, cítim posun hlavne v tom, že to nie je živelné, mladícko-divoké, ale serióznejšie aj preto, že som začala chodiť na spev na konzervatórium, – prezrádza Dita a pokračuje: Hudbu mi robil Abe a text som si napísala sama. Veľmi sa mi páčila Abeho hudba, zaregistrovala som ho, keď robil Majkovi Spiritovi Primetime. Odkúpila som od neho štyri skladby, toto je prvá, takže ešte budem textovať do jeho hudby.

O novej skladne Dita prezradila, že text pojednáva všeobecne o slove Navždy, ale: Vyvraciam existenciu, že navždy je skutočne navždy, lebo aj keby to bolo do konca nášho života, nie je to navždy. Mám sedemnásť, nemusím mať vždy pravdu, ale aj mne sa stalo, že sľúbené navždy nebolo navždy. Napriek tomu je pesnička optimistická. Inak v texte opisujem situácie s kamarátmi, s frajermi nielen mojimi, ktoré sa udiali mne aj v mojom okolí.