Richard Müller v najlepšej forme

Richard Müller síce nedávno oslávil už 61. narodeniny, no je vo vynikajúcej životnej i umeleckej forme. Dokazuje to aj novým singlom Všetko je po starom, ktorým zároveň ohlasuje ďalší album. Nielen na tejto piesni, ale na celom CD spolupracoval s osvedčenou autorskou dvojicou Ondřej Gregor BrzobohatýPeter Uličný.

Mám sa dobre!
Dnes aj včera, nič sa nestalo.
Pretože najlepšie je,
keď je všetko po starom.

Po albume 55 je to opäť spojenie s autorským tímom Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Tentokrát do tímu pribudol aj Jan P. Muchow ako producent. A aj vďaka nemu je tento album taký aký je, vrátane autorského pričinenie spomínaného Ondřeja a tiež Petra Uličného. Jeho producentskú prácu považujem za mimoriadne dôležitý faktor pri vzniku albumu. Je producentom naozaj veľkého kalibru, jeden z najlepších, s ktorými som doteraz spolupracoval, vraví Richard Müller.

Singlom najvyšší slovenský spevák ohlasuje nový album Čierna labuť, biela vrana, ktorý už čoskoro vyjde na CD, vinylovej platni a v darčekovom boxe. Vytvorili sme spolu album 13-tich skladieb, a možno sa budem opakovať, ale z tejto spolupráce vzišiel jeden z mojich najlepších albumov, uzatvára legendárny spevák.