Hudobné prekvapenie z východu sa volá Ally

Slovo Ally v angličtine neznamená len priateľ, alebo spojenec, ale volá sa tak aj celkom nová skupina založená štvoricou muzikantov z Košíc a Prešova. Toto kvarteto tvoria spevák Gogo, basgitarista Springo, gitarista Andy a bubeník Dušky.

Ally je o hudbe a priateľstve a to je presne to, čo sme vždy chceli. Hráme hudbu, ktorá nás baví a napĺňa. Vychádzame z podobnej hudby na akej sme vyrástli a ktorá nás neopísateľným spôsobom ovplyvnila a zároveň inšpirovala, vraví Gogo.

Novú pieseň Puppet natočili s hudobníkom a producentom Martinom Migašom v jeho prešovskom štúdiu. Spevák o novinke prezradil: Puppet znamená bábka, inými slovami zmanipulovaný človek. Reflektuje náš vnútorný pocit a náš pohľad na to, čo sa deje v tomto svete. Gitary nám nahral Ľubo Petruška z Chiki Liki Tu – A, za čo sme mu nesmierne vďační. Ľubo svojou hrou doplnil chýbajúci kúsok mozaiky a vytvoril tak dokonalý obraz toho, čo sme tým chceli povedať. Na bicích v nej hrá Stano Geci z Bardejova. Naša veľká vďaka patrí aj Tomášovi Lazorikovi, dvornému fotografovi za nádherné fotky.

Klip kapela nakrútila so svojim dobrým priateľom Lacom Rychtarikom. Táto etapa sa dá považovať za štart Ally, pretože už čoskoro sa táto partička opäť zavrie do štúdia a pripraví ďalšie piesne a tie postupne skompletizuje do albumu.