Richard Müller získal za album 55 dve platiny

Autor foto: Ondřej Pýcha / Zdroj: Propaganda House

Najvyšší slovenský spevák  si na konto pripísal ďalší obrovský úspech. Len nedávno pokrstil nový album 55 a ten je už dvojplatinový. Ocenenie za 7 tisíc predaných kusov tohto CD si prevzal počas bratislavského koncertu v rámci To najlepšie Tour. Do Starej tržnice si Richard pozval aj vzácneho hosťa, famózneho českého gitaristu Michala Pavlíčka.

Richard Müller neustále potvrdzuje pozíciu nesmrteľnej legendy. Len nedávno pokrstený  nový album 55, z ktorého piesne sa už stali hitmi, je hneď dvojplatinový. Ocenenie  si obľúbený spevák a skladateľ prevzal počas bratislavského koncertu z rúk šéfa vydavateľstva Universal Music Petra Riavu.

„Nemierne ma to teší, naozaj si veľmi vážim, že fanúšikovia mi stále zachovávajú priazeň. Cítim sa úžasne, jednoducho dvojplatinovo,“ vraví nadšený Richard Müller.

Ochutnávku z nového albumu ponúka Richard aj na aktuálnom To najlepšie Tour. Bratislavu vypredal dokonca dvakrát. „Bolo to fantastické, publikum reaguje veľmi spontánne. Do programu sme zaradili aj dve skladby z nového albumu – pesničku Julia Roberts a titulný song 55. Som rád, keď aj naživo vidím, že sa ľuďom naozaj páčia,“ dodáva spevák.

To najlepšie Tour 2016 SK
Jesenná časť (záverečné koncerty)

07.12.2016 – Nitra – PKO Nitra
08.12.2016 – Žilina – Dom Odborov
09.12.2016 – Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku
11.12.2016 – Prievidza – Športová hala
13.12.2016 – Trenčín – Piano Club