Rita Ora dostala singel od Eda Sheerana

Speváčka Rita Ora vydala singel Your Song, ktorý pre ňu napísal Ed Sheeran. Speváčka pochádza z Kosova, ale trvale žije v Anglicku, kam sa s rodinou v útlom detstve presťahovala. So spievaním začínala v otcovom bare, neskôr hosťovala v skladbách Craiga Davida a Jamesa Morrisona.

Následne podpísala zmluvu s americkým labelom Roc Nation a zahrala si v klipoch Young Forever (Jay Z) a Over (Drake). V roku 2012 ju ako vokalistku do veľkého sveta uviedol producent DJ Fresh, pre ktorého naspievala hit Hot Right Now. Singel sa stal číslom 1 na britských ostrovoch a Ritu katapultoval do centra záujmu hudobnej verejnosti. Na jej prvom singli R.I.P. už hosťoval hviezdny Tinie Tempah. Speváčka s R.I.P. dobyla vrchol anglického singlového rebríčka ako aj s následujúcim hitom How We Do (Party).

Rok 2012 bol pre speváčku prelomový. V jeho priebehu sa hneď trikrát vyšplhala na prvé miesto singlovej hitparády v Anglicku, vydala debutový album Ora, doprevádzala Coldplay na ich Mylo Xyloto Tour a získala tri nominácie na cenách MTV Europe. Vlani Rita Ora po dlhodobých nezhodách vypovedala zmluvu s Roc Nation a upísala sa značke Atlantic. Singel Your Song je prvým výsledkom ich spolupráce.