Roztiahli krídla

Alya v spolupráci s novým interpretom Illuminate, Tianom Moonom, spojili sily a výsledkom je chytľavá novinka, ktorá nesie názov Krídla. Dvojica mladých interpretov nám tentokrát naservírovala príjemnú gitarovú skladbu, ktorá sa ľahko vryje do pamäti.

Pieseň Krídla vznikla veľmi prirodzene a pomerne rýchlo po tom, čo ma na ňu Tian zavolal. Ja sa na ňu pozerám ako na pomerne tradičný lovesong, ktorý však otvára aj témy, ako napríklad sklamanie a strach. Mnohí z nás si tento strach v sebe nosíme ako suvenír z predošlých, nie úplne príjemných vzťahových skúseností, no myslím si, že je kľúčové sa ním nenechať definovať a aj napriek nemu, sa nebáť otvoriť novým ľuďom, skúsenostiam a vzťahom, hovorí Alya.

Chcel som poukázať na to, že by nikto nemal byť sám a mali by sme si vážiť každého, kto pri nás stojí, či v zlých, tak aj v dobrých časoch. V jednoduchosti je krása. Preto som nechcel skladbu nejako prekombinovať. Chcel som, aby emócia, ktorú poslucháč dostane hneď pri prvom tóne, ostane v ňom až do konca skladby, aj po jej skončení. Alya tomu dodala tú správnu ženskú energiu, dodáva Tian Moon.

Mgr. Peter Zajíc / Illuminate