Sematam majú nebezpečnú novinku

Svieža funky skladba je o žene a hlavnú úlohu v nej hrá tanec. V energickom klipe si okrem nitrianskej kapely Sematam zatancovala skupina Old School Brothers. Líder Sematam a veľký šoumen Marek Kutnár zvládol choreografie napriek zápalu kolien. Nebezpečne dobrá je jedna z posledných piesní, ktoré vznikli pre debutový album skupiny.

Už niekoľko týždňov ma trápil zápal v kolenách a keďže dôležitou súčasťou klipu mal byť aj tanec, v podstate do poslednej chvíle sme nevedeli, či sa natáčanie bude alebo nebude môcť realizovať. Rozhodli sme sa, že to riskneme, našúpal som si nejaké flectory a išli sme. Odhliadnuc od kolien bolo točenie jedno z najpohodovejších spomedzi našich doterajších klipov. Atmosféra bola super, tanečníci, kameraman, druhý kameraman, osvetľovač, kapela, skrátka všetci k tomu pristupovali zodpovedne a na druhú stranu si to aj patrične užili. Pre mňa osobne to bol trochu záhul, ale všetko sme zvládli a verím že bez akýchkoľvek dlhodobých fyzických či psychických následkov, teší sa Marek Kutnár.

Old School Brothers sú veľkí profesionáli a tiež skvelí ľudia a tak spolupráca s nimi bola úplne perfektná. S líderkou skupiny sme dali dokopy spoločné choreografie. Dokonale sme si sadli a rýchlo sme vedeli aké tanečné prvky chceme použiť. Chlapčenskú tanečnú zložku zastúpili talentovaní junáci Adrián a Samuel, ktorí úspešne účinkovali v šou Česko Slovensko má talent. Okrem spoločných pasáži sa tanečníci predvedú v klipe aj pri sólo prvkoch a naplno predvedú čo je v nich. Ku koncu nakrúcania sa zvrhla pred kamerou totálna freestyle dance party, neskrýva radosť Marek Kutnár.