Skupina Nerez s Luciou Šoralovou naživo

Skupina Nerez & Lucia uskutoční svoje najbližšie koncerty v apríli na západnom Slovensku. Kapela vydala pred troma rokmi album s názvom Cela a momentálne pripravuje ďalšie novinky, z ktorých niektoré už bude možné počuť aj na koncertoch, ktoré sa uskutočnia v nasledovných mestách:

16. apríla, Bratislava – Dom kultury Zrkadlový háj
17. apríla, Trnava – kino Hviezda
18. apríla, Nitra – klub Music a Café

Okrem noviniek zaznejú aj klasické hity skupiny Nerez ako Kočky, Černá voda, Do posledního dechu, Tisíc dnů mezi námi, Javor a ďalšie. Česká kapela vystúpi so slovenskou speváčkou Luciou Šoralovou. Už sa veľmi teším na mojich kamarátov v Bratislave, hlavne z Lúčnice, kde som pred rokmi spievala. Chlapci z kapely ma vždy presvedčia, aby som z tej doby niečo zaspievala ako posledný prídavok koncertu. Ale to záleží na našich fanúšikoch – ako budú na koncertoch tlieskať, tak my budeme pridávať, hovorí s úsmevom okatá speváčka.

Zdeněk Vřešťál, jeden zo zakladateľov skupiny Nerez, spevák a textár dodáva: Rád sa vraciam na Slovensko, hlavne do Nitry, kde som mal jednu vážnu srdcovú záležitosť. Kamaráti, tešíme sa na vás, chýbate nám!

Renáta Tomášová / Warner Music Slovakia