King Shaolin budú predskokanom Alice Merton

Obľúbenú slovenskú kapelu King Shaolin čaká tento rok príjemný koncert. Zahrajú si ako predskokani mladej hviezdy Alice Merton, už v piatok 14. septembra 2018 v bratislavskom MMC klube.

New –age popová kapela vznikla v roku 2012. Zakladateľom a producentom kapely je spevák a gitarista Dominik Štofko, basgitara a sprievodné vokály patria Norbertovi Neuschlovi, Michal Skacel hrá na bicie nástroje a Michal Mustafa Neffe manažuje nie len samotnú kapelu, ale aj gitaru a sprievodné vokály.

Cieľom Shaolinov je robiť ľuďom svojou hudbou radosť a šíriť pozitívnu energiu. To sa im podarilo hneď s niekoľkými singlami aj cez televízne obrazovky na kanáloch, akými sú Óčko TV, česká MTV či hudobná televízia Musiq 1. Nováčikmi nie sú ani na Rádiu_FM, kde boli vďaka nominácii v kategóriách Interpret roka a Koncertná kapela roka súčasťou cien Radio Head Awards 2014.

V roku 2017 kapela vydala dlho očakávaný druhý album Play Against The Rules. K tomuto albumu absolvovala klubové turné po Slovensku.

Už o pár dní si zahrajú pred mladou hviezdou Alice Merton, ktorá sa dostala do povedomia v Amerike, ale aj Európe za veľmi krátky čas. Debutový singel No Roots dosiahol platinové ocenenie v Nemecku, zlaté v Rakúsku a Francúzsku a vo viacerých krajinách dosiahla Alice  najvyššie miesta v hudobných rebríčkoch.

Toto energiou nabité hudobné spojenie slovenskej kapely a kanadsko-nemeckej speváčky a skladateľky si budete môcť užiť 14. septembra 2018 v Bratislave – MMC klube. Vstupenky, ako aj ďalšie informácie získate na stránke organizátora.