Slovenskí muzikanti Walter Schnitzelsson si zahrajú pred Editors

Slovenská formácia Walter Schnitzelsson bude zohrievať pódium a zahrievať fanúšikov pred vystúpením famóznych Editors na ich koncerte 26. novembra 2018 v Refinery Gallery v Bratislave.

Walter Schnitzelsson je jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel. Tento rok pracujú na novom albume a preto ich naživo bolo možné počuť len zriedka, avšak na veľmi zaujímavých pódiách. Predstavili sa pred Depeche Mode na Volt Festivale v Maďarsku, otvárali hlavné pódium na Grape a vystúpenie pred kapelou Editors bude ďalším skvelým zážitkom…

Robiť predkapelu takejto skupine nie je jednoduché, ale na toto vystúpenie sa mimoriadne tešíme. Editors patria medzi naše obľúbené kapely. Tento rok sme kvôli nahrávaniu nového albumu Sugar Kids Won´t Stop Screaming vystupovali menej, ale na fakt výborných pódiách a toto bude rozhodne parádna koncertná bodka za rokom 2018, priblížil dojmy pred blížiacim sa koncertom líder kapely Jozef Rezník.

Editors vystúpia v pondelok 26. novembra 2018 v Refinery Gallery v Bratislave. Bude to narodeninový koncert Rádia FM. Kukni na to! ako mediálny partner koncertu odporúča neváhať s kúpou vstupeniek, o ktoré je naozaj enormný záujem. Na koncert sa chystajú i fanúšikovia z okolitých krajín, nakoľko skupina v rámci Violence Tour 2018 nevystupuje v Česku, Maďarsku ani Rakúsku. O to je ich slovenské vystúpenie exkluzívnejšie!