Som to ja

Dvojica Drozďo & Demex vytvorili svoj prvý singel už v roku 2013, ale až začiatok roka 2017 sa stal tým správnym časom, kedy oficiálne vytvorili spoločnú značku, pod ktorou plánujú valcovať slovenský hudobný éter. Samozrejme po celú dobu dvojica nezaháľala a vlani sa o pozornosť poslucháčov uchádzala skladbou iT’s YoU, ktorá sa dodnes hrá.

A január 2017 priniesol dvojici spoluprácu s Monou, ktorá je známa aj ako moderátorka v Radiu Expres a momentálne singel môžete počuť nielen vo vysielaní tohto rádia.

Drozďo & Demex sú slovenskí dídžeji a producenti, ktorí momentálne hrávajú v najlepších kluboch na Slovensku. Ich produkcia je v štýle deephouse a tropical house. Tento rok sa rozhodli tvrdo zapracovať a dať do éteru singel každé dva mesiace. Po speváčke Mone siahli teraz po mladej slovenskej speváckej nádeji Adriane, ktorá zase nie je v šoubiznise žiadnym nováčikom.

Trinásťročná Adriana si svoje prvé veľké vystúpenie pred publikom vyskúšala s Richardom Rikkonom, kde ako 6 ročná spievala duet s bratom. Neskôr účinkovala v mnohých programoch a zúčastnila sa, speváckych súťaží, kde si vyspievala popredné umiestnenia.V januári 2017, vyhrala slovenskú súťaž San Remo Junior SK a bude reprezentovať Slovensko v Talianskom San Reme. Aktuálne, v spolupráci s producentmi Drozďo & Demex jej vyšiel singel Som to ja, ku ktorému sama napísala text.