Sting zahrá na Slovensku dva koncerty

Celosvetovo uznávaná hviezda, Sting, sa už túto jeseň opäť predstaví na Slovenku s mimoriadne úspešnou šou My Songs, ktorá v roku 2019 zožala obrovský úspech. Aktuálne v našich končinách pridáva ďalší koncert. Po Košiciach zahrá opäť aj v Bratislave. Naposledy sa Slovensku predstavil koncom júna 2019 a jeho šou zožala mimoriadny úspech. Okrem publika ju ocenili aj kritici.

Stingovi je známe, že sa posledné roky do našich končín vracal každoročne. Po nedobrovoľnej, takmer trojročnej, prestávke sa na Slovensku predstaví hneď dvakrát. Tentokrát poteší fanúšikov na východnom Slovensku, ale aj v hlavnom meste. Koncert v rámci My Songs Tour odohrá v košickej Steel Aréne 28. septembra 2022 a s takmer mesačným odstupom v Bratislave dňa 30. októbra 2022 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. 

Po niekoľkých rokoch bez koncertov sú ľudia vyslovene hladní po kultúre, čo sa prejavilo aj na podujatiach OneRepublic, či André Rieu, ktoré sú už za nami. Sály praskali vo švíkoch a publikum si koncerty nesmierne užívalo. Veľký záujem bol aj o košický koncert Stinga, ktorý sa blíži k vypredaniu, aj z tohto dôvodu sa manažment Stinga rozhodol pridať ďalší koncert v Bratislave, vyjadrili sa zástupcovia agentúry Vivien, ktorá koncerty usporadúva.

Až 17-násobný držiteľ ceny Grammy sa tak na oboch stranách Slovenska predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej kariéry, či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec. Set- list podujatia pozostáva napríklad z hitov Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Roxanne a Demolition Man. Návštevníci koncertov si spolu so Stingom môžu zaspievať aj piesne Englishman In New York, Every Breath You Take, Message In A Bottle a veľa ďalších. Spolu s legendárnym spevákom na pódiu vystúpia aj jeho skvelí hudobníci. Svoje spevácke umenie predvedú a Stinga doplnia, sprievodní vokalisti.