Svet jej veští popový trón, Nykki dobýva Ameriku i Anglicko

Speváčka s českými koreňmi Nykki pokračuje vo svojom medzinárodnom speváckom ťažení. Po debutovom singli No Cry, ktorý jej odpremiéroval americký magazín Billboard, prišla koncom minulého roka s novinkou Lost My Mind. Odvtedy stihla fanúšikom priniesť jej akustickú i tanečnú verziu a nazbierať množstvo pozitívnych recenzií.

Speváčka Nykki, zdá sa, pozná tajný recept na úspech. Znie to priam rozprávkovo – odkedy sa dala približne pred rokom na sólovú dráhu, vydala dva single a oba prekročili magickú hranicu milión vzhliadnutí na Youtube.

Aktuálnemu singlu Lost My Mind stihla od jeho vydania dať novú akustickú i tanečnú verziu. Lost My Mind bola pôvodne napísaná ako balada, vtedy som sa do nej zamilovala. V srdci mám špeciálne miesto pre emocionálne balady a aj keď sme sa napokon rozhodli vydať Lost My Mind ako dynamickú skladbu, od začiatku som si bola istá, že ju predstavím aj v akustickej podobe. Verím, že sa páči aj mojim fanúšikom, hodnotí Nykki Lost My Mind v akustickom šate.

Naopak, ako tanečný, klubový remix som si tento track vôbec nevedela predstaviť. O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som si vypočula výsledok! Ak máte zlomené srdce alebo si prechádzate nejakým sklamaním, a ste na párty, toto je song pre vás! Budem veľmi rada, ak si remix nájde svoje miesto v kluboch.

Zatiaľ čo debut No Cry odpálil v exkluzívnej premiére americký magazín Billboard, nový singel Lost My Mind si hneď po jeho vydaní všimol prestížny britský magazín Wonderland, ktorý Nykki predstavil vo svojej pravidelnej rubrike New Noise o nových hudobných objavoch: Niet divu, že nováčik Nykki robí vlny, odkedy infiltrovala priemysel. Je umelkyňou na vzostupe, ukazujúc rast svojho umeleckého rozsahu s každým novým releasom.

Vyzerá to tak, že Nykki zaujala najmä vo Veľkej Británii a v USA. Viaceré britské i americké hudobné magazíny totiž aktuálne recenzujú akustickú i klubovú verziu singla Lost My Mind a o Nykki píšu ako o umelkyni sledovanej medzi aktuálnymi svetovými popovými objavmi. Akustickú verziu Lost My Mind exkluzívne odpremiéroval známy americký magazín Popdust, ktorý vo svojej recenzii Nykki prirovnáva k Taylor SwiftKaty Perry: S exkluzívnou dynamikou pripomínajúcou Taylor Swift či Katy Perry, klavírna verzia skladby zachytáva bodavú bolesť zlomeného srdca.

Tanečný remix Lost My Mind zase zaujal britský hudobný a šoubiznisový magazín Popscoop: Nykki mení zlomené srdce na tanečnú hymnu v remixe najnovšieho singla Lost My Mind. Nykki je aktuálne jednou z najsľubnejších popových umelcov, dokazujúca svojou novou hudbou, že má jasnú šancu vládnuť v najbližších rokoch ako kráľovná popu.

Rok 2020 Nykki otvorila najnovším úspechom – cennou nomináciou na domácej pôde a po triumfe v zahraničí si tak získala uznanie aj doma, v Českej republike. Najpočúvanejšie české rádio Evropa2 ju nominovalo vo svojich Hudobných cenách hneď v 2 kategóriách: Speváčka rokaObjav roka. V súčasnosti Nykki cestuje medzi Veľkou Britániou, Českou a Slovenskou republikou kvôli rozhovorom k aktuálnemu singlu Lost My Mind a súčasne začína pracovať na svojom treťom sólovom singli.