Tereza Mašková ide dohola, je Nahá

Úspešná speváčka a nositeľka titulu SuperStar Tereza Mašková vydáva nový singel a videoklip Nahá. Skladbu sa rozhodla vydať ako šiesty a zároveň posledný singel a klip zo svojho aktuálneho albumu Zmatená.

Po vydaní albumu som si všimla, že pieseň Nahá si moji fanúšikovia veľmi radi streamovali na digitáloch. Okrem toho som počas leta stihla odohrať pár koncertov, na ktorých mala práve Nahá obrovský úspech. Tak som sa rozhodla, že k tejto pesničke urobím klip a vydám ju ako singel. Verím, že tým urobím radosť všetkým, ktorí si ju tak veľmi obľúbili, prezrádza speváčka, prečo padla voľba pri výbere nového singla práve na pieseň Nahá.

Nahá mala pôvodne vyjsť ako letný singel, ale napokon sme sa vtedy rozhodli vydať pieseň Tažní ptáci. Keď som sa neskôr rozhodovala, či Nahú vydať alebo nie, nachvíľu som zaváhala, nebola som si istá, či je to dobré načasovanie. Napokon som sa ale predsa len rozhodla, ju so svojimi fanúšikmi zdieľať, pretože tá nezastaviteľná emócia v tejto skladbe si jednoducho zaslúžila vlastný videoklip, hovorí speváčka na margo svojej práce.

Ako speváčka na záver prezrádza, v posledných mesiacoch jej prinieslo veľa radosti do života nespočetné množstvo pozitívnych reakcií, s akými jej priaznivci prijali jej debutový album Zmatená. Dodnes dostávam veľmi pekné reakcie na album, fanúšikovia mi posielajú videá ako si pesničky spievajú v aute či doma. Mám z toho veľkú radosť a teší ma tiež, že som mohla vidieť aj na koncertoch, že sa im pesničky z albumu páčia aj naživo, teší sa Tereza Mašková, ktorá už pracuje na demách nových skladieb a nevie sa dočkať, kedy ich svojim fanúšikom predstaví. Okrem toho pre nich pripravuje ešte jednu veľkú novinku. Už doslova o pár hodín exkluzívne zverejní a predstaví svoju prvú vlastnú módnu kolekciu.