Tereza Mašková má novinku od No Name

Aktuálna držiteľka titulu Československá SuperStar Tereza Mašková predstavila svoj druhý tohtoročný singel. Jej novinka O nás dvou ostáva hneď po prvom vypočutí znieť v hlave ešte poriadne dlho. Niet divu – singel totiž pre Terezu zložila a nahrala úspešná skupina No Name, ktorá má na konte nejeden hit.

Jedného dňa ma navštívili počas skúšok v divadle Igor Timko a Zoli Sallai z No Name s tým, že napísali novú pesničku, a boli by radi, keby som ju naspievala ja. Hneď mi ju pustili, ja som ju okamžite prijala a spolupráca bola na svete – celé sa to udialo neskutočne rýchlo, opisuje Tereza Mašková zrod svojho najnovšieho singla, ktorý je dielom dvoch členov úspešnej slovenskej skupiny No Name. Keď mi ju pustili, nevedela som, čo povedať. Chcelo sa mi plakať, aj sa smiať, pretože tá pieseň presne vystihovala to, čo som vtedy prežívala – strach z lásky, zmätenosť a zamilovanosť, dodáva Tereza o chytľavej balade, ktorú jej No Name predstavili už aj s textom z pera herečky Jany Kolesárovej.

Terezke sme to dopoludnia pustili a v ten istý deň to naspievala s takou ľahkosťou a gráciou, že sa nebavíme o naspievaní songu, ale o vdýchnutí života pesničke O nás dvou, hodnotí vydarený a rýchly proces spolupráce i Terezinu interpretáciu pesničky frontman skupiny No Name Igor Timko. Zároveň prezrádza, že v ten istý deň, kedy Tereza počula v divadle skladbu prvýkrát, sa spoločne vybrali do štúdia a naspievali prvé demo singla. Každé slovo nabralo silu, významy začali do seba zapadať. Tereza je veľká speváčka, ktorá má dar, hlasom zhmotňovať emócie a vytvárať príbehy, dodáva.

Aké posolstvo si nájdu jej fanúšikovia v najnovšej skladbe? O nás dvou je pieseň o láske a o úskaliach, ktoré láska často prináša. Každý lásku vnímame inak, na základe našich skúseností.  Pieseň dáva priestor premýšľať o tom, z čoho máme v láske strach a naopak, čo nás v nej motivuje, objasňuje. A ako Tereza na záver dodáva po vydaní singla O nás dvou plánuje pomedzi koncerty tráviť maximum času v štúdiu, pretože na jar 2020 chce svojim fanúšikom priniesť dlhoočakávaný debutový album.