Tesne pred pôrodom sa Berenika Kohoutová pýta: Cože?!

Fenomenálny zjav na českej scéne, speváčka a herečka Berenika Kohoutová stihla ešte pred pôrodom zverejniť ďalší singel zo svojho excelentného albumu Holka roku. Speváčka stavila pesničku Čože, v ktorej sa prostredníctvom vlastného textu (tak ako na celom albume) pasuje s rozchodmi. Konkrétne s rozchodmi, o ktoré sa postarali muži.

V niektorých hláškach sa spoznajú moji bývalí partneri. Konkrétna nebudem. Tí, čo sa ich to týka, to jednoznačne spoznajú. To je ten najlepší pocit zadosťučinenia, hovorí speváčka. Pesnička je ďalším skvostom z kolekcie jedenástich Berenikiných piesní z jej vydareného minuloročného albumu, ktorý doslova prekvitá ženským cynizmom, čím je jedinečný.

Vzhľadom na vysoké štádium tehotenstva speváčka v klipe nerobí stojky, ani iné vylomeniny, je však úžasné, že ešte predtým, než sa z holky roka stane matkou roka, potešila svojich fanúšikov ďalším singlom. Režisérom i kameramanom videoklipu, či skôr vizuálnej podoby piesne Cože je Jan Strach a speváčka do celkového konceptu dokázala absolútne prirodzene zakomponovať svoje tehotenstvo.

Na leto má speváčka veľké plány. Čaká ju množstvo hudobných podujatí, koncertov a festivalov, napríklad hudobný festival Metronome. Absolvuje ich s novou kapelou, ktorú koncom minulého roka predstavila.

Pavol Božík & Universal Music Slovensko