Thom Artway venoval singel synovi

Obľúbený český spevák a pesničkár Thom Artway prichádza s novou piesňou Zavolej, ktorú venuje svojmu malému synovi Damiánovi. V osobnom vyznaní sľubuje, že ho v budúcnosti za akejkoľvek situácie podporí a bude mu oporou. Pieseň sprevádza videoklip zložený z nedávno objavených rodinných záberov zo spevákovho detstva. Videoklip veľmi emotívne spája spomienky na chvíle s rodinou a stretnutie nielen pri vianočnom stromčeku, ale aj prvé hudobné krôčiky v živote Thoma. Singel je predzvesťou nového albumu, ktorý vyjde vo februári 2024.

Zavolej som písal ako dopis do budúcnosti môjho malého syna Damiána. Spievam o tom, že sa na mňa bude môcť obrátiť v jeho dobrých aj zlých časom a že ho vždy podržím. Že mu proste vždy zdvihnem telefón. Nie je to ale len o mojom synovi, ale je to tiež odkaz všetkým deťom všetkých milujúcich rodičov, že sú tu pre nich, vysvetľuje Thom Artway.

Videoklip je poskladaný z archívnych záberov Thomovej rodiny: Vždy som si myslel, že mám z detstva len fotky a pár videí. Podarilo sa nám ale nájsť dosť videomateriálu, aby sme z toho mohli vytvoriť celý videoklip. Vôbec som napríklad netušil, že existujú zábery zo speváckej súťaže Valašský zpěváček, v ktorom som súťažil ako deväťročný s piesňou Stávaj náš, valášku!, uzatvára Thom Artway.