To je on! Adolfeen!

Adolfeen je plyšová bábka delfína, ktorá sa stala fenoménom českého internetu. Jeho megahity Corona Firus či Nečum na mě s miliónmi vzhliadnutí ho vystrelili na popredné priečky top trendov na YouTube. Teraz predstavuje nový singel Drž hubu, v ktorom mu hosťuje Kapitán Demo. Ten si zvolil Adolfeena ako prvého interpreta, ktorému bol ochotný dať featuring.

Videoklip k pesničke rozhodne nenechá chladnými priaznivcov ani odporcov tohto plyšového baviča. Rovnako ako celý projekt Adolfeen i novinka Drž hubu ukazuje, že obzvlášť dnes netreba brať všetko vážne a svojím špecifickým drsným humorom  glosuje aktuálne dianie.

V novom klipe sa objavuje česká moderátorka a blogerka Ivana Fancy Kulhánková, Jakub Kotek, Kapitán Demo, influencerka a bojovníčka Oktagonu Kundosaki, herec Radovan Klučka v úlohe Donalda Trumpa, tučný Superman a Kim Čong Un.

Nový klip je najmä o tom, aby na Adolfeena nikto nečumel, a hlavne držal hubu! Refrén spieva Adolfeenova kamarátka Lady Slova, ktorá kvôli svojej takmer nulovej slovnej zásobe dokáže naozaj zaspievať len hu hu hu a niekedy bu, a preto je lepšie, keď drží hubu, vysvetľuje DJ Roxtar stojaci za projektom Adolfeen. Aktuálne tento kontroverzný delfín ohlásil vydanie svojho debutového albumu, ktorý pripláva už čoskoro vďaka vydavateľstvu Supraphon.