Na svete je prvý trailer k očakávanému pokračovaniu filmu Fantastické zvery

Svetlo sveta uzrel prvý oficiálny teaser plagát a trailer k druhej časti z čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej – Fantastické zvery. Ten príde do slovenských kín 15. novembra 2018 s podtitulom. Grindelwaldove zločiny. Na plátna slovenských kín ju uvedie distribučná spoločnosť Continental film. Opäť sa je na čo tešiť, vrátime sa na Rockford a objaví sa aj Albus Dumbledore.

V prvej časti nazvanej Fantastické zvery a ich výskyt sa siváci zoznámili s postavou M.L.O.K.-a Scamandera (Eddie Redmayne) a obsahom jeho zázračného kufríka. Ten s pomocou MACUS-Y uväznil temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp).

V druhej časti sa Grindelwaldove vyhrážky naplnia a podarí sa mu z väzenia uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne – získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov.

V snahe zabrániť Grindelwaldovym plánom, Albus Dumbledore (Jude Law) povolá svojho bývalého študenta M.L.O.K.-a Scamandera. Ten prisľúbi svoju pomoc, hoci netuší aké nebezpečenstvá na neho čakajú.

Vo filme sa opäť stretnú vynikajúci herci ako Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol, Ezra Miller spolu s Judeom Lawom a Johnnym Deppom. Ďalej im budú sekundovať Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, William Nadylam, Kevin Guthrie, Carmen Ejogo a Poppy Corby-Tuech.