Tomáš Klus vydáva limitky na CD

Pre veľký záujem fanúšikov vydáva Tomáš Kluslimitovanej edícii na CD svoje dva posledné albumy, ktoré pôvodne vyšli len digitálne. V zaujímavo výtvarne poňatých obaloch vychádzajú CD Pět Pohromadě a ČauČesku.

Politický album Tomáša Klusa s veľavravným názvom ČauČesku tne do živého. Pesničkár si neberie servítky a emotívne reflektuje súčasnú situáciu. Ide o silné dielo v produkcii Jiřího Buriana a s faktickými vsuvkami investigatívneho novinára Jaroslava Kmentu.

Na CD vychádza tiež minialbum s piatimi piesňami inšpirovanými lockdownom, ktoré Tomáš Klus naspieval vlani na jar so svojou manželkou Tamarou. Album Pět Pohromadě umožňuje poslucháčom nahliadnuť za oponu rodinnej symbiózy, ktorá nabáda k vnútornému zamysleniu a uvedomeniu si toho, akú silu má rodina.

Koncom júna sa objavilo v predaji tiež CD Elefantazie, ktoré je štúdiovou nahrávkou piesní z divadelného muzikálu režiséra Davida Drábka, hudobného skladateľa Darka Krála a textára Tomáša BelkaTomášom Klusom v jednej z hlavných úloh príbehu Josepha Merricka – takzvaného Slonieho muža.