TopFest sa vracia na Zelenú vodu

Festival TopFest oslávi tento rok 15. narodeniny návratom na svoju pôvodnú domovskú scénu. Do areálu na Zelenej vode v Novom Meste nad Váhom. Výročie sa bude niesť v duchu rôznych hudobných štýlov a dokonalej letnej atmosféry. Jubilejný ročník prinesie koncerty kapiel Clawfinger, Horkýže Sliže, Tublatanka, The Great Malarkey, IneKafe, Petra Nagya a skupiny Indigo, Hex, Zóna A, Konflikt, The Asteroids Galaxy Tour, Jelen, Doga, Čechomor, Wasabi Circus či skupiny Amaranthe. A festivalová stálica, česká rocková kapela Kabát predvedie jedinú plnohodnotnú šou na Slovensku v tomto roku.

Vraciame sa ku koreňom. Výročie oslávime festivalom rôznych hudobných štýlov, novým imidžom a novým prístupom k návštevníkom. Tých chceme prekvapiť rôznymi vychytávkami, ktoré neboli možné na letisku. Príroda, voda a spokojná atmosféra rozmarného leta. Tak ako pri začiatkoch spred 15tich rokov, tak aj teraz bude na Zelenej vode dokonalé generačné súznenie fanúšikov, dobrá hudba, veselosť a spolupatričnosť, konštatuje organizátor Dušan Drobný.

Medzi účinkujúcimi sa tento rok objaví i Peter Nagy so svojou skupinou Indigo: TopFest bol vždy sviatok letných festivalov, má obrovskú tradíciu. Je mi cťou, že aj tento rok budeme hrať s kapelou Indigo na hlavnom pódiu. Teším sa na prázdninovú atmosféru, vtedy sú ľudia optimistickí a uvoľnení, s úsmevom hovorí spevák.

TopFest sa na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom uskutoční 29. a 30. júna, vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.