Traktorový kolotoč

Známy hudobník Štefan Repka so svojím hudobným zoskupením Gorals predstavuje novinku s názvom Traktor. Líder kapely, ktorý je tiež známy svojím 25-ročným pôsobením v kapele Kollárovci, sa spojil s renomovaným zabávačom a bývalým členom kapely Drišľak, Viliamom Kalmanom, aby spoločne vytvorili zábavnú a originálnu skladbu s nápaditým videoklipom traktorového kolotoča. Kapela Gorals predstavuje hudobné zoskupenie talentovaných hudobníkov z rôznych častí Slovenska.

Užili sme si kopec srandy, nakoniec, ako správni východniari sme skončili na salaši, teší sa zo spolupráce Štefan Repka. Kľúčovú ideu videoklipu k piesnivytvoril kruhový objazd priamo v centre Vranova nad Topľou. Napriek zdaniu slnečného teplého počasia, členovia celého tímu sa museli popasovať s chladom okolo 10 stupňov.

Veľká vďaka patrí mažoretkám Varanovia, ktoré napriek nízkej teplote boli ochotné pochodovať toľkokrát, koľko bolo treba. A v neposlednom rade ďakujeme všetkým traktoristom za trpezlivosť, ochotu a naftu, s vďakou spomína Štefan Repka.

Piesne Štefana Repku si stále zachovávajú svoju popularitu ako interpreta prezentujúceho autorské skladby a aranžmány ľudových piesní, ktoré vznikli ešte počas 25-ročného pôsobenia v kapele Kollárovci. Nadchádzajúci album sľubuje ešte väčší úspech, kde tieto piesne zaznejú v nových úpravách a pribudnú aj spracované goralské piesne.

Michal Neffe / Neffe Production