Už o pár dní štartujú veľké oslavy IMT Smile

Zdroj foto: FB IMT Smile

Schyľuje sa k veľkým oslavám. Kto by bol pred dvadsiatimi rokmi povedal na mladých ušiakov a jednu kočku, ktorí sa prezentovali v akejsi televíznej hudobnej relácii Laca Lučeniča, že z nich bude najúspešnejšia (a hádam i najlepšia) slovenská kapela a v roku 2016 budú oslavovať veľké výročie vypredanými koncertmi v najväčších slovenských halách?

Kapela IMT Smile oslavuje dve dekády svojej existencie so svojimi fanúšikmi. Pripravila pre nich večer plný hudby, radosti a momentov, ktoré sa na jednom pódiu v takejto zostave už nikdy nezopakujú. Toto je jedinečná príležitosť vidieť na vlastné oči príbeh skupiny, ktorej mnohé piesne nielenže zľudoveli, ale stali sa doslova soundtrackom života mnohých z nás.

Prichádza jedinečná šanca zaspievať si a zaspomínať na rôzne obdobia bratov Táslerovcov a zároveň sa prostredníctvom ich skladieb preniesť do spomienok na prvý Bozk, Tajné milovanie, dovolenkovú Exotiku a iné silné chvíle, na ktoré sa nezabúda.  Koncert hiSTORY je o ľuďoch, priateľstve, hudbe, láske a o histórii najúspešnejšej slovenskej kapely posledných dvoch desaťročí, o IMT Smile.

Jedinečnú mega šou plnú hudby a spomienok IMT Smile hiSTORY v réžii Jána Ďurovčíka môžete zažiť na štyroch exkluzívnych decembrových koncertoch (pôvodne boli v pláne dva, ibaže tak bratislavský, ako i košický sa veľmi rýchlo vypredali a tak kapela pridala v každom meste ešte jeden). IMT Smile na oboch koncertoch vystúpia v pôvodnej zostave, v ktorej natočili svoj prvý album Klik-Klak: Ivan Tásler, Miro Tásler, Katarína Knechtová, Peter Bič a Martin Migaš. Okrem nich sa na pódiu objaví mnoho ďalších zaujímavých hostí, konkrétne: Tomi Okres, Viktor Špak, Mária Gapa Garbera, Dano Šoltis, Martin Valihora, Marián Čekovský, Slovenské Divadlo Tanca i moderátor Michal Hudák. Na svoje si prídu aj všetci priaznivci dnes už kultového spojenia IMT Smile s umeleckým súborom Lúčnica, ktorého sólisti sú taktiež pevným pilierom projektu hiSTORY. Počas večera zaznejú známe hity IMT Smile v úplne novom prevedení.

Pár posledných lístkov na koncerty v Bratislave (13. a 14. decembra)v Košiciach (16. a 17. decembra) je ešte k dispozícii v sieti Ticketportal. Prežite hiSTORY kapely, ktorá menila históriu slovenskej hudby.