V novom klipe RiverStone fanúškovia, Robo Roth i Karin Majtánová

Košická skupina RiverStone koncom apríla vyzvala fanúšikov k spolupráci na videoklipe k ich aktuálnemu singlu Málo. Ten ich zároveň inšpiroval k výzve, ktorá kolovala od apríla sociálnymi sieťami. V nej sa kapela obrátila na svojich fanúšikov, aby im pomohli s tvorbou videoklipu a poslali krátke zábery, ako trávia dni doma alebo v práci počas karanténneho obdobia a popri tom si pieseň spievajú.

Je úžasné aké veci dnes dokážu ľudia spolu vytvoriť bez toho, aby sa stretli alebo vôbec vyšli z domu. Dokonca aj videoklip, hovorí spevák kapely Michal Šandor. Veľmi nás potešilo, ako na našu výzvu fanúšikovia zareagovali a že sa pridali aj známe tváre, vďaka čomu sa nám podarilo náš zámer uskutočniť.

Videoklip je tak mozaikou záberov od fanúšikov a členov kapely RiverStone. Kúsok svojho dňa i hudobného talentu v ňom ukázali medzi inými aj moderátori Ľuboš Hlavena, Valér Ferko, Diana Gabriková, Vlado Bučko či Karin Majtánová, hovorkyňa Soňa Valášiková a herci Stano Pitoňák a Robo Roth.

Zaujímavé je sledovať, ako každý z nás trávi ten istý deň inak a ako môže byť aj význam skladby pre každého rozdielny. A všetkých pritom môže spojiť jedna pieseň. Aj v tom je čaro toho, čo hudba dokáže, dodávajú bubeník Majo Maksin a basgitarista Peter Hajdu. Viacerí fanúšikovia nás milo prekvapili svojím talentom, kreativitou a dokonca aj mini príbehmi, ktoré dokázali natočiť. Snažili sme sa preto veľmi citlivo každému v klipe nájsť miesto tak, aby sa ich myšlienka nestratila a aby sa jednotlivé zábery dopĺňali. Výsledok teda nie je o nás. Je najmä o ľuďoch, ktorým sa táto skladba páči a svojim prispením vytvorili jej vizuálnu podobu, čím nám ju pomohli pozdvihnúť na úplne novú úroveň.