V Trnave sa už chystá oslava MDD

Tohtoročné oslavy Medzinárodného dňa detí budú mať svoj priestor na Štadióne Antona Malatinského a pre malé i veľké deti je už dnes pripravený celodenný program. Oslavy sa budú niesť s mottom Trnava deťom. Cieľom organizátora podujatia, spoločnosti in media res, je pripraviť pre takmer 10 tisíc detí z Trnavy a okolia, i všetkých, ktorí si nájdu čas prísť na štadión, jedinečnú oslavu s tými najlepšími detskými spevákmi.

Úvodnú časť, ktorá je venovaná hlavne tým najmenším, budú viesť Baby Band, Paci Pac a Miro Jaroš.

Prvú knihu a CD s tvorbou pre deti Čisté rúčky vydal Miro Jaroš už v roku 2013. Odvtedy pribudlo ďalších päť kníh, 2 CD a 2 DVD. Nielen na albumoch Pesničky pre (ne)poslušné deti, ale aj na pravidelných vystúpeniach sa Miro snaží učiť deti dobré veci, napríklad umývať si ruky, zúbky, vedieť sa poďakovať alebo poupratovať hračky. Zvyčajne vystupuje vo výraznej žltej košeli a červenom motýliku.

Organizátor podujatia nezabudol ani na väčšie deti, ktoré už všetky dobré veci majú v malíčku a pozval na pódium speváka Martina Haricha a dvojicu raperov Kali a Peter Pann. Svojimi koncertami na futbalovom štadióne zabavia návštevníkov v piatok 1. júna 2018 od 9-tej až do 16-tej hodiny.

Okrem kultúrnych podujatí pripravuje organizátor MDD na Štadióne Antona Malatinského v Trnave aj viacero športových a zábavných atrakcií, aby deti i rodičia mohli oslavovať skutočne celý deň.