Vianoce Márie Čírovej spôsobili tresk

Speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová prináša už vyše desať rokov fanúšikom nezabudnuteľné vianočné koncerty, ktoré sa stali fenoménom. Speváčka pripravila aj tento rok 17 unikátnych koncertov. Turné Moje Vianoce ohlásila zatiaľ len na sociálnych sieťach a do troch dní sa väčšina miest takmer vypredala. Okrem slovenských miest zavíta Mária Čírová po prvýkrát do Prahy a Brna.           

Moje vianočné koncerty nie sú iba o hudbe alebo o tom, ako máme špeciálne upravené skladby. Sú to krásne stretnutia jedenkrát za rok, na ktorých spoločne zhodnotíme všetko, čo sme počas roka zažili. Poďakujeme za všetko pekné a vyhodnotíme aj tie ťažšie veci, ktorými sme si prešli a z ktorých sa môžeme poučiť. A s čistou hlavou spoločne vykročíme do nového roka, pozýva na koncerty Mária Čírová.

Moje Vianoce s Máriou Čírovou zavítajú tento rok do slovenských miest Nové Zámky, Senica, Prievidza, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trnava, Bratislava, Trenčín, Piešťany, NitraPoprad.

Po prvýkrát v histórii mám až 17 vianočných koncertov a po prvýkrát idem s vianočným programom aj do Prahy a Brna, je to teda slovensko-české turné. Českí fanúšikovia ma sledujú na sociálnych sieťach a tešia sa na osobné stretnutia. A ja sa teším na Slovákov žijúcich v Čechách, ktorí nemohli prísť na slovenské koncerty. Som zvedavá, či bude české publikum podobné vo vnímaní Vianoc a lásky, ktorú v mojich pesničkách prezentujem, teší sa speváčka.

Poďte sa spolu so mnou naladiť, poďte si oddýchnuť, poďte sa usmiať, poďte zavrieť oči a cítiť horiace drevo v krbe. Poďte si zaspievať tie najkrajšie slovenské vianočné koledy. Nechajme sa vtiahnuť do čarovného kúzla Vianoc, ktoré sa nám každoročne pripomína v tomto období. Narodením lásky, ktorá sa chce dotknúť našich sŕdc. Teším sa na Vás s mojou vianočnou kapelou, vokalistkami a detským zborom, pozýva speváčka.