Viera v lepšie zajtrajšky

Talentovaný spevák, skladateľ a klávesák Richard Rixo Chovan prichádza s autorskou skladbou s názvom Vezmem ťa. Energická novinka s pozitívne ladeným textom o viere v lepšie zajtrajšky, je zárukou dobrej nálady a lepšieho dňa.

Skladba Vezmem ťa vznikla úderom blesku. V podstate som ju mal hotovú asi za hodinku v jednu krásnu letnú noc. Mám veľký problém s písaním textu, ale tuto to prišlo úplne samé a hneď. Pesnička síce oddychovala rok v šuflíku, ale asi to potrebovala. Niektoré skladby musia odstáť. A som rád, že sa tak stalo. O rok, keď som si ju vypočul, prišli rovnaké zimomriavky, ako keď som ju písal. To bolo dobré znamenie a vedel som, že musí ísť von, opisuje vznik novej piesne spevák a autor.

Režisér Marek Lehocký vytiahol z garáže svoj krásny veterán, Fiat 850sport z roku 1968, a hneď bolo jasné, že ho musíme zapojiť do deja. Poniektorí budú prekvapení, ale krásnu prírodu nájdete aj relatívne blízko Bratislavy. Vybehli sme si na Záhorie a všetko to vzniklo v lone prírody v okolí Sološnice a Rohožníka. V podstate sme točili bez prestávky. Všetko čo bolo zverejniteľné, sme dali do klipu. Bol to veľmi príjemný výlet. Takéto výroby ma neskutočne bavia, spomína spevák na vznik klipu, ktorý nový singel sprevádza.