Vodopád emócií Luciusa Szikoru

Na všetkých streamovacích platformách sa nedávno objavil už tretí sólový počin mladého speváka Luciusa Szikoru. Na emotívnej a veľmi osobnej skladbe sa textovo opäť podieľal známy slovenský hudobník Martin Harich.

Každý máme sem-tam náročné obdobie a existuje hudba, ktorá je jeho dokonalým odrazom. Je to ešte podčiarknuté, keď ju človek sám tvorí. V tom najlepšom, aj v tom najhoršom slova zmysle. Mám radosť, že sa tento song dostal von v podaní Luciusa. Mám pocit, že by som to s takou emóciou nenaspieval. Každý si sem-tam prechádzame obdobím, kedy našu dušu najviac pochopí iba niečo vyššie. Dlhý pohľad na obraz, ticho v zasneženej doline alebo úprimná melódia, hovorí o novej piesni Martin Harich.

V novej pesničke Luciusa Szikoru nájde každý kúsok seba, svojej minulosti alebo momentov, ktoré práve prežíva. Veď nešťastnú lásku sme si predsa zažili každý, a každý sme, aj napriek vedomiu, že to nedopadne podľa našich predstáv, chceli dostať ešte jednu facku.

Tak ako pri predchádzajúcom singli, aj tentokrát naša spolupráca s Martinom klapla na prvú. Táto pieseň mi pomohla zvládnuť ťažšie obdobie, ktoré som pred pár mesiacmi prežíval. Maťo odviedol opäť skvelú prácu po textovej aj hudobnej stránke. Verím, že tí, ktorí si tiež prechádzajú niečím podobným, si v piesni nájdu to svoje a pomôže im preniesť sa cez to, hovorí o novinke Lucius Szikora.