Vráť sa len so mnou

Spevák a gitarista Dominik Dommo Gajdošech predstavuje klip k skladbe Vráť sa len so mnou, na ktorej spolupracoval so známym hudobným producentom Adamom Kurucom. Klip sa nakrúcal v rozprávkovom prostredí Južnej Moravy, ktoré dokonale ladí s atmosférou skladby. Pár záberov vzniklo aj na koľajniciach na hlavnej trati Praha – Brno.

Zhodli sme sa na tom, že by sa dej mohol odohrávať v prírode. A nakoniec sa nám podarilo nájsť doslova rozprávkovú krajinu. Mladý pár Karolína a Roman nám dovolili natáčať u nich doma, kde majú tradičnú chalupu obklopenú lesom. Žijú tam a tvoria rôzne výrobky z dreva, názov ich vlastnej rodinnej značky Krása z lesa to prostredie asi najlepšie vystihuje, prezradil Dominik Dommo Gajdošech.

Vo videu sa podarilo vytvoriť krátky dej, ktorý odkazuje na príbeh v piesni a na moje prekvapenie mám na nakrúcanie skvelé spomienky. Pieseň je energická a k tomu sme chceli aj prispôsobiť vizuál, tak sa tešíme z výsledku, teší sa Dommo. Časť videoklipu sa nakrúcala na koľajniciach. Režisér našiel na mape, že pár kilometrov od nás sa jedny nachádzajú. Prekvapenie nastalo, keď nám domáci povedali, že je to hlavná trať Praha – Brno. Našťastie sa nikomu nič nestalo a pre istotu hliadkoval aj dron, ktorý sme mali so sebou.