Z nedokonalosti krása

Veronika Strapková predstavuje novinku Bezchybná. Vo vtipnom klipe si vystrelila sama zo seba. V piesni totiž spieva o tom, že najkrajšia je práve nedokonalosť. Podľa mladej speváčky je oveľa viac ako fyzická bezchybnosť dôležitá dobrá energia, láskavosť a pomoc druhým. V klipe spolu so speváčkou žiari aj modelka Michaella Chytilová.

Vždy som chcela spievať aj o pocite spokojnosti s tým, že hoci si uvedomujem, že ani zďaleka nie som bezchybná, je to vlastne jedno. Dôležité je šťastie, ktoré v živote pociťujem. Vždy som verila, že ak človek v sebe má nejakú energiu a snaží sa byť k iným aj k sebe dobrý, tak bude vyžarovať niečo pekné. V tom je moje vnímanie krásy a tomu sme sa touto piesňou chceli priblížiť. Možno sa nepáčim každému, ale je podstatné, aby človek mal k sebe pozitívny vzťah, aby sa mu páčilo vo svojej koži. A na to netreba byť dokonalý, vysvetľuje Veronika Strapková.

Povedala som si, že spravím niečo, kde si dokážem vystreliť aj sama zo seba. A za pomoci skvelého Double J, vznikol pekný a verím, že aj úsmevný, videoklip. Zahrali si v ňom moji priatelia fotografi LSZ, aj sme to nakrúcali v ich ateliéri. Bola to zábava, snažila som sa, aby klip nebol prvoplánový a skôr ma ukázal v trošku inej podobe ako doteraz. Hlavnú postavu som dala skvelej modelke Miške Chytilovej, dodáva speváčka.

Pesnička avizuje speváčkin pripravovaný album, ktorý pod názvom Nová vydá Veronika Strapková ešte pred tohtoročnými vianočnými sviatkami.