Majk Spirit predstavuje singel My ľudia

Raper prináša ďalšiu novú skladbu s videoklipom. Novinka s názvom My ľudia ukrýva zaujímavý príbeh. Je totiž nevydaným singlom z albumu Nie som tu náhodou. Nie je však náhoda, že tento track vychádza práve teraz.

Tento song som napísal už v roku 2018, keď som pracoval na albume Nie som tu náhodou. Bolo to presne pred dvoma rokmi na Srí Lanke na meditačno – detoxikačnom pobyte, odkrýva Majk príbeh skladby, ktorá doteraz čakala na svoju chvíľu v šuflíku. Nezaradil som ju vtedy na album, lebo už bol plný vážnych vecí a potreboval som skôr tracky na odľahčenie, pokračuje v rozprávaní.

Ako dodáva, ten správny okamih na vydanie tracku nastal práve teraz – v čase obmedzení, karantén, uzavretých hraníc a všetkých ostatných zmien, ktoré do života ľudí priniesla aktuálna situácia spojená s pandémiou koronavírusu. Skladba dozrela v šuflíku a je zaujímavé, ako je teraz ešte oveľa aktuálnejšia ako keď som ju písal. Výborne sa hodí na túto dobu, takže som sa ju rozhodol pustiť von, vysvetľuje.

Po hudobnej stránke novinku zastrešil producent Matúš Babka a o vizuál sa postaral DoubleJ, ktorý nakrútil minimalistický klip s koncertnou atmosférou po Majkovom live streame Nový človek, počas ktorého singel My ľudia zaznel v exkluzívnej premiére prvýkrát.

Majk zároveň aktuálne obdobie využíva na tvorbu a nahrávanie nových skladieb. Pracuje súčasne na nových sólových singloch i na novinkách so svojou domovskou formáciou H16. Pre fanúšikov tiež pripravuje ďalšie online live stream koncerty. Singel My ľudia vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Spirit Music Label a je dostupný na všetkých digitálnych platformách.