Zagorová a Margita konečne spoločne

Populárna česká speváčka Hana Zagorová a tenorista svetového renomé Štefan Margita mali tento rok na jeseň prvýkrát vystúpiť na spoločnom koncertnom turné, ktoré bolo výstižne nazvané Konečně společně. Z pripravovaného turné sa za daných okolností nakoniec uskutoční len jediný megakoncert –  v pražskej O2 aréne, a aj ten až na budúci rok 19. mája 2021.

Pri príležitosti turné Konečně společně bolo naplánované i vydanie spoločného albumu. Pri tejto radostnej a pre fanúšikov naozaj sviatočnej udalosti našťastie nedošlo k žiadnym zmenám ani posunom. Na prelome júna a júla sa interpreti pustili v štúdiu Daniela Hádla do nahrávania niekoľkých nových duetov. Svoje Konečně společně vyšlú za svojimi priaznivcami v podobe CD a LP prostredníctvom vydavateľstva Supraphon už 18. septembra 2020.

Jeden z najočakávanejších domácich albumov tohtoročnej jesene prinesie jedenásť piesní. Medzi nimi poslucháči nájdu už overené hity, ktoré poznajú od oboch interpretov ako sólové, no tento raz samozrejme upravené do podoby duetov. Prekvapia klasiky ako Sláva je bál, či skladba Adieu, ale aj nová verzia hitu Mira Žbirku Jesenná láska. A to je iba malý výber z toho, čo novinku Konečně společně prezentuje.