Zimu vyprevádza hit sezóny

Keď dámy, hudobné hviezdy Dua Lipa a Megan Thee Stallion oznámili vydanie duetu, vzbudili veľký rozruch, zvlášť za oceánom, kde je popularita oboch speváčok astronomická. Debutový album Megan Thee Stallion sa tam v roku 2020 dostal až na druhé miesto oficiálnej hitparády a jej spolupráca s Cardi B na skladbe WAP je v Amerike považovaná za jeden z najväčších hitov posledných rokov. Je majiteľkou troch cien Grammy a mnoho ďalších ocenení.

Jej britská kolegyňa je dnes globálnou megahviezdou a naviac za Atlantikom práve odštartovala svetové turné k albumu Future Nostalgia, ktoré musela kvôli pandémii niekoľkokrát odložiť a na ktoré si práve Megan Thee Stallion pozvala ako hosťa. Skladba Sweetest Pie je nielen zvukovo tak lahodná, ako jej názov sľubuje. Ide o prvú ochutnávku chystaného albumu Megan Thee Stallion.

Pripomíname všetkým hudobným fanúšikom a nielen priaznivcom Dua Lipa, že britská diva sa zastaví v rámci turné 11. júna v Bratislave, kde bude spievať na najväčšom slovenskom hudobnom podujatí LoveStream Festival.