Žiť, smiať sa a plakať

Nový singel live. laugh. cry od speváčky Lenny nesie spolu s emotívnym videoklipom posolstvo o priateľstve a prekonávaní prekážok. Úspešná interpretka sa vracia k domácim spoluprácam a s producentmi Marcelom ProcházkomOndřejom Fiedlerom predstavuje nový singel. Je to taká hymna pre všetkých ľudí, ktorí chcú každý deň prežívať tak, akoby bol ich posledný, hovorí Lenny.

Heslom je žiť, smiať sa a nehanbiť sa za to, že si niekedy tiež poplačeme. Ako hudobník, ktorý často naráža na prekážky – ak ide napríklad o kreatívny blok, nepríjemnú kritiku, alebo fyzickú či psychickú vyčerpanosť, mám stále veľkú túžbu uspieť a napriek tomu zostať stále svoja, približuje Lenny s tým, že verí, že si v texte každý fanúšik nájde svoj vlastný príbeh.

V duchu carpe diem sa nesie aj videoklip z dielne režiséra Ondřeja Kudyna, ktorý je speváčkiným dvorným videomakerom a Ondřeja Brejšku, ktorý sa zhostil role scenáristu, producenta a asistenta réžie. Vymysleli sme spolu príbeh dvoch kamarátok, pretože priateľov v dobrom aj v zlom máme snáď úplne všetci a je jedno z akého kúta sveta sme, hovorí Lenny.