Zuzana Smatanová spustila originálnu súťaž pre fanúšikov

Zuzana Smatanová (Autor foto: Hugo Činčala)

Zuzana Smatanová odštartovala súťaž pre fanúšikov. Už nemusia iba nečinne čakať na blížiace sa turné, ale môžu sa zapojiť do originálnej súťaže, kde sú výhrou lístky na jej koncerty v rámci Echo Tour. V každom meste Zuzka schová lístky v červenej tube. Prostredníctvom sociálnych sietí bude záujemcom našepkávať, kde by ju mohli hľadať. Prvú tubu zavesila na strom pred Slovenským národným divadlom v Bratislave a už aj má svojho majiteľa. Mladá hudobníčka má navyše na konte ďalší úžasný úspech. Dostala platinu za predaj svojho nového albumu Echo.

Som taký hravý človek a chcela som pre fanúšikov vymyslieť niečo milé, do čoho by sa zapojili. Takisto som človek, ktorý stále niečo a rád hľadá. Tak som si povedala, že pripravím súťaž, ktorá mojim fanúšikom zároveň sprostredkuje lístky. Vymyslela som si teda tieto tuby a skrývanie v mestách, vysvetlila Zuzana Smatanová.

Prvú tubu Zuzana schovala na strome pred Slovenským národným divadlom v Bratislave. Jej indície na  facebooku boli také skvelé, že lístky už majú svojho majiteľa. Podobne bude speváčka postupovať aj v ďalších mestách.

Na podujatí, kde súťaž mladá hudobníčka spustila, sa udiala aj ďalšia úžasná vec! Speváčka dostala platinu za predaj svojho albumu Echo.

Veľmi si vážim túto odozvu. Zároveň sa teším, že ešte stále existujú ľudia ako ja, ktorí idú do obchodu a kúpia si klasické CD. Ja totiž tiež používam streamovacie služby skôr výnimočne, mám oveľa radšej klasické nosiče, ktoré môžem mať fyzicky v ruke. Potrebujem si CD chytiť, ohmatať ho, pozrieť si booklet, prečítať si napríklad kto ho vydal… To, že sme dosiahli platinu je pre mňa úžasná správa. Pri vydaní albumu som si ani nepomyslela, že to takto dobre pôjde, dodala dojatá Zuzana Smatanová.

Album Echo Zuzana predstaví v live podobe na turné, ktoré odštartuje 13. novembra v Martine. Budem hrať predovšetkým skladby z nového CD a keďže je to dvojalbum, je ich tam naozaj dosť. Ale zaspievam, samozrejme, aj staršie hity. Veľmi sa na toto turné teším, pretože naň pripravujem špeciálny playlist a program. Nielen audio, ale aj vizuálny. Už teraz chystám rôzne projekcie. Bude toho veľmi veľa, ale keďže idem na turné po piatich rokoch, musí byť naozaj top. Veľmi sa na to teším, uzavrela Zuzana Smatanová.

Zuzana Smatanová: Echo Tour
13.11.2018 Martin
14.11.2018 Žilina
15.11.2018 Liptovský Mikuláš
16.11.2018 Banská Bystrica
20.11.2018 Poprad
21.11.2018 Prešov
22.11.2018 Bardejov
25.11.2018 Humenné
26.11.2018 Košice
27.11.2018 Lučenec
28.11.2018 Nitra
02.12.2018 Bratislava