Českí čitatelia nájdu Benkovej Štěstí

Doma na Slovensku mimoriadne úspešnej spisovateľke Jane Benkovej sa rovnako perfektne darí aj v susednom Česku, kde jej knihy vychádzajú už ôsmy rok. Pod značkou Naše vojsko jej tam aktuálne vychádza nový, už štrnásty román s názvom Štěstí. Kniha o tom, že šťastie máme neraz na dosah, len ho treba chytiť do rúk!

Natália pracuje v knižnom vydavateľstve ako editorka. Hodnotí a upravuje rukopisy spisovateľov. Keď však sama napíše román, rozpúta sa hotové peklo. Knihu jej zamietnu a vyhodia ju z práce. Z večera do rána sa Natálii zmení život…

Je znechutená, demotivovaná, prestane si veriť a cíti sa úplne na dne. Hľadá si nové miesto, no prekvapí ju láska. Avšak namiesto toho, aby si užívala vzťah s Michalom, nedajú jej spávať jeho utajované čudné telefonáty, ale aj problémy, ktoré jej spôsobí príchod bláznivej sestry, tínedžerky Romany, na prázdniny. Navyše sa dozvie, že jej rukopis knižky ukradla bývalá kolegyňa a vydáva ho pod svojím menom! Natália je šokovaná a zúfa, prečo jej osud tak nepraje. Nájde stratené sebavedomie a odvahu? A pochopí, že má popri tej smole a ťažkostiach vlastne veľké šťastie?

Román Šťastie vyšiel na Slovensku pred rokom. Doma Jane Benkovej vyšlo neuveriteľných 41 kníh, Štěstí je Benkovej 14 kniha vydaná v Česku.