Jana Benková má novú knižku

Dámy, Jane Benkovej vychádza nový román s názvom Musíme zostať spolu! Je to druhý príbeh akčnej novinárky Simony s krimi zápletkou – ale, samozrejme, nechýba v ňom veľa lásky a úsmevu, prezradila nám autorka. Chcem sa veľmi poďakovať vydavateľstvu Ikar, celému tímu, ktorý sa mojej knihe venoval a venuje, sú skvelí!

Novinárka Simona nie je iba taká obyčajná reportérka. Pracuje v ženskom časopise a má šťastie na témy, ktoré jej obracajú život naruby. Keď pátrala po unesených modelkách, nestihla vlastnú svadbu. V tomto príbehu však už jej sobáš s milovaným Oliverom neohrozuje nič okrem šarmu a Simoninho iskrivého vzťahu k susedovi Danielovi.

Simona sa pri príprave článku o záhadnom miznutí utečencov z tábora vystaví napätým situáciám, ktoré ohrozujú jej kariéru i život. Jej pátranie spôsobí škandál, nebezpečenstvo ju však ako správnu novinárku neodradí a nebojí sa zasiahnuť ani na tie najvyššie miesta. Tentoraz však už kvôli práci a svojej ctižiadosti neriskuje vzťah so svojím čerstvým manželom Oliverom. V románe Musíme zostať spolu Simona prichádza na to, o čom je ozajstné šťastie.

Autorka Jana Benková chystá tento rok pre čitateľov aj ďalšie prekvapenie.