Jane Benkovej vychádzajú dve knihy

Spisovateľke Jane Benkovej vychádzajú dve nové knihy a pri jej pracovnom nasadení sa dá predpokladať, že to tento rok ešte nebude všetko. S dvoma aktuálnymi novinkami sa počet jej vydaných bestsellerov nielen pre ženy zvýšil na magické číslo 33.

Román Pozývam ťa na večeru uzrie svetlo sveta už 6. februára. Písala som ho cez Silvestra, Nový rok a milujem ten adrenalín, keď mi knižka vyjde veľmi čerstvo, prakticky len tri týždne po napísaní poslednej bodky, smeje sa Janka. Môžem v nej byť veľmi aktuálna. Tento román je o tom, že láska vám môže skrížiť cestu naozaj kedykoľvek, aj keď to vôbec nečakáte. Len sa netreba báť zariskovať. Je to ľahký, veselý príbeh plný úsmevných postavičiek, a ja verím, že mojich čitateľov pobaví.

Druhá novinka, ktorá sa objaví v kníhkupectvách v marci, s názvom Čip je už trochu vážnejšia. Ide o tretí, posledný príbeh novinárky Simony, ktorú si čitatelia Benkovej obľúbili. Simona si upratala život, vydala sa za milovaného Olivera a odolala bláznivému pokušeniu v podobe šarmantného Daniela. Lenže ani ten najväčší optimista a chápavý partner, akým je Oliver, nemôže očakávať, že jeho akčná manželka bude pokorne sedieť v redakcii pri počítači. Simona nikdy neodolá výzvam a radostne sa vrhá do riešenia záhad, ktoré ju priam priťahujú. V tomto príbehu sa Oliver so Simonou vracajú po dvojročnom pracovnom pobyte v Los Angeles a prekvapí ich, čo všetko sa doma zmenilo. Dozvedia sa o záhadných čipoch, ktoré dostávajú ľudia pod kožu, a majú im vraj uľahčovať život. Lenže Simone sa zdá podozrivé, že pri ich používaní umiera čoraz viac ľudí. Pustí sa do pátrania. Manželovi to zatají. Hádajte, čo spraví Oliver, keď zistí, do čoho sa zasa zamotala a že jej pri tom sekunduje Daniel? – dopĺňa autorka kníh.

O autorke:
Jana Benková je novinárka a mediálna poradkyňa, autorka 33 knižných titulov: Rozhovory na telo I a II, Má láska krídla?, Ľúbim ťa, Slovenské hviezdy v NHL, A. Heribanová: Vždy s úsmevom, Lekcia od princeznej, Pralinky s chilli, Slečna nebezpečná, Máš, čo si chcel, miláčik, Čistá láska, Až po uši, Zlatíčko, Dievča s mačacím menom, Ben a Maxová, Haló, tu je tvoja láska!, Slnečnica, Večernica, Ten bozk, Už sa mi aj snívaš, Chcem takého ako ty, Malinový sen, Šťastná žena, Jedna noc nestačí, Agátová alej č. 25, Nájdem ťa, Oliver, Bláznivé pokušenie, Uličnica, Musíme zostať spolu, Spoločníčka, Blafuj ako celebrita, Pozývam ťa na večeru a Čip. Posledné dve knihy práve vychádzajú. V najväčšej čitateľskej ankete sa stala TOP autorkou roka 2012. Knihy J. Benkovej vychádzajú aj v zahraničí.