Mysteriózny príbeh Spútaní časom

Vydavateľstvo Forza Music prináša knižný debut Martina Repu, ktorý sa svojou knihou Spútaní časom predstavuje v mysterióznom príbehu o sile lásky a tajomstvách nášho podvedomia. Strhujúci magický príbeh s filozofickými úvahami o význame emócii v ľudskom živote, ktoré sú kľúčom k pochopeniu podstaty všetkých vzťahov a zmyslom existencie, v ničom nezaostáva za dielami svetových autorov, ktorí sa venujú podobnému žánru.

Šokujúco silný a precízne prepracovaný príbeh zaujme čitateľa od samotného desivého úvodu, až po veľkolepé vyvrcholenie. Spolu s autorom sa vyberieme až za hranice reálneho sveta. Kniha Spútaní časom pozýva čitateľa na cestu, o ktorej zmysle bude rád a veľmi dlho premýšľať.

Mladého vedca osloví bývalý spolužiak Allan s návrhom, aby sa zúčastnil na zaujímavom projekte. Spolu s manželkou Vivien a malým synom Maxom sa sťahujú do Francúzska a začnú nový život.

Po úspešnom pokuse sa oslavuje. Vo chvíli nepozornosti Max vbehne do miestnosti, ktorou sa vchádza k reaktoru, a spolu s Vivien sa bez stopy stratia.

Matt prepadne zúfalstvu, je presvedčený, že obaja niekde žijú. Nástojí na zopakovaní pokusu, no spoločnosť chce celú záležitosť ututlať. Matt sa stále viac a viac ponára do spomienok a postupne sa hranice medzi skutočným životom a snením natoľko stierajú, až sa jedného dňa prebudí na psychiatrii, kde sa spoznáva s Andreasom.

Bývalý profesor mu prezradí, že existujú svety aj mimo nášho vedomia, ale cesta do nich je veľmi nebezpečná. Zároveň mu dá nádej, že sa tam môže stretnúť so svojou rodinou. Matt neváha…

Martin Repa (1971) pracoval po ukončení štúdia na Ekonomickej univerzite v telekomunikačnom, energetickom a bankovom segmente. Špecializoval sa na stratégiu, corporate development a business development. Popritom hľadal spôsob, ako si kompenzovať konformitu v práci, a našiel sa v písaní. Pod pseudonymom Matt van den Bryll uverejnil viacero príspevkov na internete, aby sa nielen podelil o svoje príbehy, ale zároveň si urobil prieskum, či jeho písanie zaujme. Zaujalo. Pustil sa teda do písania dlhšieho útvaru a vnikla kniha Spútaní časom. V súčasnosti pracuje v Poštovej banke. Vo voľnom čase píše svoju druhú knihu. Má dve deti, Maximiliána a Améliu.

Knižná novinka Spútaní časom vychádza vo vydavateľstve Forza Music, doplnená o reprodukcie ilustrácií Ladislava Štibrányiho. Vydanie knihy podporili Poštová banka, a.s., CASAMIA Nábytok a doplnky, TANDEM – SK s.r.o., Globaltrading Slovakia, s. r. o. a STAMOL, s. r. o. Kniha je v ponuke všetkých dobrých predajcov kníh a za magickú cenu na opus.sk.