Nič ma nezlomí

Olívia už nie je to ostýchavé dievča z detského domova, ktoré sa nevedelo ubrániť zlu. Stala sa z nej odvážna žena, ktorá si naplno užíva život. Teraz má novú identitu, s ktorou získala rodinu a priateľov, ktorí jej dávajú pocítiť, že niekam patrí. Príliš mnoho tajomstiev z minulosti jej však bráni v hľadaní toho pravého. A pretože každé rande končí neúspechom, vešia hľadanie chlapa na klinec.

Dovolenka pri mori s priateľkami však prináša nové, nepoznané možnosti. Je letná známosť to, čo hľadá? Najmä, ak je pán dokonalý práve ten, s ktorým sa pred rokmi rozlúčila. Dokáže s chladnou hlavou ustáť jeho prítomnosť? Bude dosť silná na to, aby nepodľahla všetkému krásnemu, čo u tohto muža môže nájsť? Ale čo tá bolesť potom? Nič nie je zadarmo, ani láska.

Nič ma nezlomí je debutový román úspešnej autorky poviedok a príbehov, mladej spisovateľky z východného Slovenska, Veroniky Feckovej. Písaním na stránke pre začínajúcich autorov si získala široké zázemie čitateliek a čitateľov, pre ktorých vydáva svoj prvý román v slovenčine, v pražskom nakladateľstve Naše vojsko, edícii Naša rodina.