Spoveď čarodejnice: Amulet šťastia

Adriana je čarodejnica. Muž, ktorého miluje, hľadač pokladov. Počas hľadania zlatého kľúča ryšavá bosorka zažila veľmi nebezpečné dobrodružstvo. Zlatý kľuč jej však vrátil život a dedičstvo, magickú moc slávnej čarodejnice Morgany le Fay.

Teraz je milovaná a šťastná, no záhaľčivý život na čarovnom gréckom ostrove v spoločnosti muža, pre ktorého je všetkým, vystrieda ďalšie dobrodružstvo. Hľadanie amuletu šťastia. Je to šperk, ktorý prináša svojmu majiteľovi šťastie, kým ho nosí. No ak ho stratí alebo by ho ukradli, bude mať smolu.

Kleopatra, Julius Caesar, Napoleon… Tie mená hovoria za všetko. Adriana, Ardet a ich tím začnú pátranie. Musia, pretože objavenie amuletu Fortúny kedysi dávno predpovedal Nostradamus v jednom zo svojich záhadných veršov. Hľadanie tajomného šperku ich zavedie do Benátok. Práve tam sa rozhodne, ktorá láska je tá pravá a ktoré priateľstvo pretrvá. Mimochodom, veríte na energetických vampírov?

Amulet šťastia je pokračovaním knihy Vity Jamborovej, Spoveď čarodejnice: V pasci. Aj táto jej novinka vychádza v slovenskom jazyku v pražskom nakladateľstve Naše vojsko.