Venujte 2% z daní Matúšovi

Venujte zo svojich daní 2% pre Matúša z Hornej Seče pri Leviciach a pomôžte jemu a jeho rodine zľahčiť ťažkú situáciu.

Keď mal Matúš Kohút 6 rokov, nešťastnou náhodou ho privalil na cintoríne v Hornej Seči náhrobný kameň. Napriek tomu, že je odvtedy od krku dole imobilný a potrebuje 100% starostlivosť, nikdy sa nevzdal, dokončil školu, zmaturoval, našiel si zamestnanie. Neustále a všade však potrebuje podporu svojich rodičov, ktorí sú od tragédie neustále po jeho boku.

2% pre Matúša z daní za minulý rok môžete Vy, i Vaši priatelia venovať Matúšovi prostredníctvom formuláru z tejto stránky a každým jedným centom tak pomôcť zľahčiť Kohútovcom ich neľahkú situáciu.

Zdieľajte prosím túto výzvu cez FB profil Kukni na to!, pozvite priateľov a poproste ich o pomoc. Aby sme Vás motivovali a prispeli nielen finančne, pre 31 náhodne vybraných zdieľačov máme pripravené ako darček skvelé knihy (za každý deň v marci niekomu jednu venujeme)! Do komentov pod príspevok napíšte ZDIEĽAM a pridajte obľúbený knižný žáner, aby sme sa pri výbere kníh v rámci možností trafili do Vášho vkusu 🙂 . Za knihy ďakujeme vydavateľstvu IKAR.

V mene Kohútovcov, i v mene Kukni na to! Vám ďakujeme za podporu!