Súťaž (ukončená) o DVD Vianoce s Olafom

Preži Vianoce s nádhernou animovanou rozprávkou Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom. Fantastický animovaný príbeh so slovenským dabingom a krátkym animovaným filmom Oslava v Ľadovom kráľovstve ako bonusom, môžeš vyhrať v našej (už skoro vianočnej) súťaži, ktorú sme pripravili spolu s distribučnou spoločnosťou Magic Box Slovakia.

Olaf a Sven sa vydávajú na veselú misiu so štyrmi skvelými novými pesničkami v novom filme štúdia Walt Disney Animation Studios. Na oslavu prvej vianočnej sezóny sa Anna a Elza rozhodnú pozvať všetkých z kráľovstva, ale uvedomia si, že vlastne nemajú žiadne vlastné rodinné tradície. Olaf sa rozhodne prehľadať celé kráľovstvo, aby objavil tie najlepšie vianočné zvyky a prispel tak k tomu, aby sa prvé Vianoce stali nezabudnuteľnými.

Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj jedno z troch DVD Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom, od distribučnej spoločnosti Magic Box Slovakia. Ceny výhercom pošle spoločnosť Magic Box Slovakia.

Výhercovia súťaže:
Andrej Rehák, Holíč
Martina Verešová, Horná Lehota
Zuzana Farkašová, Nemecká

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o DVD Ľadové kráľovstvo: Vianoce s Olafom
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, na ktorý vianočný darček dodnes spomínaš

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať troch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 24. novembra 2018
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia mena a priezviska, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla pre potreby zadávateľa súťaže
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry odosiela zadávateľ súťaže, spoločnosť Magic Box Slovakia, priebežne

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.