Súťaž (ukončená) o fantastický album Puzzle s podpisom speváčky VeronikyS

Zdroj foto: FB VeronikaS

Na slovenské pomery nadpriemerný album speváčky, ktorá akoby už prežila niekoľko desaťročí. Presvedčivé, jedinečné, svetové, dokonalé. Tento týždeň súťažíme o album Puzzle speváčky VeronikyS aj so speváčkiným podpisom.

Kolískou štúdiovej nahrávky sa stali dve krajiny, Slovensko a Veľká Británia, vďaka čomu sa na nahrávke dynamicky strieda slovenčina s angličtinou. Nahrávka priniesla už šesť singlov, niekoľko vydarených videoklipov a hlavne umelecký zážitok, na ktorý sa nezabúda.

„Album vznikal takmer tri roky a počas tej doby som sa niekam posunula a prežila rôzne zmeny, obdobia a prístupy k tvorbe, ktoré sú tam citeľné. Preto verím, že ho aj ľudia príjmu ako moju cestu. Ako vývoj, pretože toto je naozaj iba úplný začiatok,“ hodnotí svoj debut Veronika.

„V klipe sú známe osobnosti ale aj ľudia, ktorí sú osobnosti, len nie mediálne známe. Hlavne sú tam ale tí, ktorých mám veľmi rada, a chcelo sa im do toho bez váhania. Bolo to ťažké časovo zosúladiť, ale napokon sme to zvládli. Veľmi sa z toho teším. Verím, že sa klip bude páčiť a že bude vidno, ako výborne sme sa pri nakrúcaní zabávali,“ spomína Veronika na vznik klipu k piesni Shout It Out. Skladba vznikla pred dvoma rokmi v Londýne a Veronika sa v nej rozhodla spojiť oba elementy svojej tvorby – a tak naspievala slohy v slovenčine a refrénu dala anglické znenie.

Výherkyňou súťaže je Anka Bariaková z Bacúcha.

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o CD Puzzle

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 29. januára 2017
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
5/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená
6/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník