Súťaž (ukončená) o nahrávky pre deti

Blíži sa najkrajší sviatok roka. Isteže, pre niekoho sú to Vianoce, pre ďalšieho Veľká noc, avšak my si myslíme, že najkrajším sviatkom je Medzinárodný deň detí, pretože úprimná detská radosť je najkrajšou odmenou. A práve preto sme pripravili súťaž (nielen) o detské nahrávky na CD.

Máme tu nádherné Uspávanky v dokonalej hudobnej produkcii, kultové Pesničky filmových princezien, ktoré poznáme (nielen) z Disneyho rozprávok, ale tiež z kultových českých rozprávok. Takže nimi nechýba Iveta Bartošová, Lucie Bílá Petra Černocká, Jitka Molavcová a mnohé, mnohé ďalšie – dohromady 40 piesní na dvoch CD.

Pre ďalšieho výhercu máme Pesničky z takých kultových večerníčkov ako Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Bob a Bobek, Rákosníček, či Krtko, ktoré interpretujú také osobnosti ako Jiřina Bohdalová, Libuše Šafránková, Petr Nárožný, Josef Dvořák, či Marek Eben. Ďalším dvoj CD sú potom Pesničky pre veselé deti a ich rodičov. Spievajú ich Jiří Schelinger, Dagmar Patrasová, František Ringo Čech, Olympic, Petr Kotvald -jednoducho zaručená zábava s overenou a nesmrteľnou hudbou pre celú rodinu.

Vo finále súťaže budeme mať dvoch výhercov, každý získa tri CD. To znamená, že k spomínaným titulom pridáme ešte prekvapenie, CD Ben & Mateo: Až ke hvězdám, aj s podpismi skvelých mladých spevákov.

Hráme do 30. mája a šancu na výhru budete mať, ak do nedele napíšete pod súťažný status na FB, ktorá hláška vášho dieťaťa, vnuka, či detí vašich priateľov, alebo susedov vás najviac pobavila.

Výhercovia súťaže:
Lenka Bugriová, Bratislava
Lucia Bodnárová, Humenné

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Budeme radi, ak zazdieľaš verejne súťaž o nahrávky pre deti na CD
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku, ktorá hláška vášho dieťaťa, vnuka, či detí vašich priateľov, alebo susedov vás najviac pobavila

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 30. mája 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.