Súťaž (ukončená) o najväčšie hity Mekyho Žbirku

Ak by bol rok 2020 rokom niekoho, nepochybne by to bol rok Mekyho Žbirku. Na plátna kín a neskôr i na DVD prišiel o ňom fantastický dokument Meky, ktorý spevák podporil špeciálnym turné, vyšla mu kniha s textami piesní, nahral novú pieseň Slovenská, do ktorej sa okamžite zamiloval Juraj Jakubisko a rozhodol sa ju použiť v pokračovaní kultovej PerinbabyMekyho kompilácia hitov vyšla v exkluzívnom vinylovom prevedení, ktoré je určené pre ozajstných fajnšmekrov, ktorí si takmer 70 kultových piesní môžu vypočuť po dokonalom remasteringu zo štúdií Abbey Road zo šiestich vinylov, pričom každý box je plný exkluzívnych prekvapení a každý jeden z tristo kusov spevák sám očísloval a signoval vlastným podpisom.

Najväčšie hity Miroslava Žbirku nájdete aj na trojdiskovej CD kompilácii, ktorú rovnako, ako vinylový box vydalo vydavateľstvo Universal Music a ide o jeden z najžiadanejších titulov minulého roka. Jednu kompiláciu tu máme pre výhercu našej prvej tohtoročnej súťaže.

Vyhraj CD kompiláciu Meky: The Best Of Miro Žbirka z vydavateľstva Universal Music. Súťaž prebieha na FB profile Kukni na to! do nedele 17. januára.

Výherca súťaže:
Zuzana Šromová, Těšíkov (Česká republika)

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Zdieľaj verejne súťaž o CD kompiláciu Meky: The Best Of Miro Žbirka
3/ Napíš do komentára súťažného FB príspevku, ktorú Mekyho pesničku máš najradšej

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 17. januára 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu a budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.