Súťaž (ukončená) o horúcu novinku Long Live The Angels od Emeli Sandé

emeli-sande-long-live-the-angels-2016-2480x2480-standardPo viac ako štyroch rokoch sa včera vrátila s novým albumom na scénu speváčka Emeli Sandé. Jej debut Our Version Of Events z februára 2012 priniesol hity Heaven, Daddy, Next To MeMy Kind Of Love. Po mimoriadnom úspechu nahrávky sa však po speváčke zľahla zem.

V rámci rozhovorov k novému albumu Long Live The Angels, ktorý vyšiel v piatok 11. novembra otvorene hovorí o tom, že ju úspech debutového albumu doslova prevalcoval. Tlak, ktorý prežívala ju prinútil stiahnuť sa do ústrania. Venovala sa sebe a svojej rodine.

Vzťah s morským biológom Adamom Gouraguinom z Čiernej Hory sa však napriek všetkému rozpadol po roku manželstva. Škótska speváčka sa napokon púšťa do nahrávania nového albumu, ktorý je považovaný za najočakávanejšiu nahrávku tohto roka. Už prvý singel Hurts celkom jednoznačne ukázal, že sa oplatilo čakať.

Novinka prináša v základnej verzii 15 skladieb, deluxe verzia obsahuje o tri skladby viac. Druhým singlom sa pred pár dňami stala pesnička Breathing Underwater.

Pre jedného súťažiaceho máme nový album Emeli Sandé Long Live The Angels, ktorý do súťaže venovalo vydavateľstvo Universal Music. Digitálny predaj v najbližšom teritóriu sprostredkúva Supraphonline.cz.

VÝHERKYŇOU SÚŤAŽE SA STALA
LENKA DOBOŠOVÁ Z TOMÁŠOVA

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Zdieľaj verejne súťaž o CD Long Live The Angels

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať jedného výhercu, ktorého vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 20. novembra 2016
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercu, budeme ho kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú mu výhru poslať.
4/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže
5/ Výhry sa odosielajú v posledný deň mesiaca, v ktorom bola súťaž ukončená
6/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník