Súťaž (ukončená) o originálne filmové darčeky

V spolupráci s distribučnou spoločnosťou Magic Box Slovakia a ich filmovými produktmi z edície Magic Box Fan Style ti na záver leta prinášame exkluzívnu súťaž o sadu filmových darčekov z edície Magic Box Fan Style, konkrétne s filmom Batman.

Pre majstrov máme filmový balíček s fantastickým zápisníkom a baterkou Batman. S baterkou, ktorou si posvietiš aj do najtemnejších zákutí a zápasník, do ktorého si všetko zapíšeš, aby si na nič nezabudol.

Druhý balíček je pre maškrtníkov. Obsahuje raňajkovú sadu Batman (miska a lyžica) a šálku, trebárs na chutné raňajkové kakao. Jednoducho raňajkuj ako hrdina!

Jedinečné a originálne darčeky môžeš vyhrať v našej súťaži, ktorá bude mať dvoch výhercov. Jeden výherca získa technický balíček – baterka a zápisník, druhý výherca získa maškrtnícky balíček – raňajkovú sadu a šálku.

Čo vyhráš, si vyberieš sám. Ceny výhercom pošle spoločnosť Magic Box Slovakia.

Výhercovia súťaže:
Eva Valková, Ružomberok (technický balíček)
Jana Maticsová, Výčapy – Opatovce (maškrtnícky balíček)

Pravidlá súťaže:
1/ Staň sa fanúšikom FB profilu stránky kukninato.sk
2/ Lajkuj a zdieľaj verejne súťaž o filmové darčeky
3/ Do komentárov pod súťaž napíš, ktorý darčekový set chceš vyhrať

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 8. septembra 2018
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia mena a priezviska, adresy, e-mailovej adresy a telefónneho čísla pre potreby zadávateľa súťaže
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Mená výhercov uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu) v momente, keď budeme mať pohromade kontakty všetkých výhercov, prípadne vyžrebovaných náhradníkov
6/ Výhry odosiela zadávateľ súťaže, spoločnosť Magic Box Slovakia, priebežne

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže.