Súťaž (ukončená) o skvelé fantasy filmy

Tento týždeň si zahráme o skvelé filmové novinky na DVD. Očakávané filmy žánru fantasy prináša divákom spoločnosť Magic Box nielen na DVD, ale tiež na Blu ray, či v 4K Ultra HD prevedení. Novinky Liga spravodlivosti Zacka SnyderaWonder Woman 1984 máme pre výhercov na DVD. Je iba na vás, o ktorý film si zahráte.

Wonder Woman 1984
V novom filmovom dobrodružstve mocnej komiksovej hrdinky sa diváci posúvajú do osemdesiatych rokov a budú spolu s ňou čeliť dvom novým nepriateľom – Max Lordovi a Gepardici.

Liga spravodlivosti Zacka Snydera
Bruce Wayne (Ben Affleck) je odhodlaný postarať sa o to, aby Supermanova (Henry Cavill) obeť neprišla nazmar. V Lige spravodlivosti Zacka Snydera spojí sily s Dianou Prince (Gal Gadot) a spoločne zostaví tím superhrdinov, ktorého poslaním je zachrániť svet pred blížiacou sa hrozbou katastrofických rozmerov. Táto úloha je však oveľa ťažšia, než si Bruce predstavoval, lebo každý z nováčikov čelí vlastným démonom, ktorých musí poraziť, aby mohli dať dohromady jedinečnú ligu superhrdinov. Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) a Flash (Ezra Miller) dúfajú, že na záchranu planéty pred zloduchmi ako sú Steppenwolf, DeSaad a Darkseid ešte nie je príliš neskoro.

Je iba na výhercovi, ktorý film si pozrie v pohodlí vlastnej obývačky. Súťaž bude mať dvoch výhercov, každý získa jeden film podľa vlastného výberu. Žrebovať budeme z tých, ktorí pod súťažný príspevok na FB profile Kukni na to! napíšu, ktoré DVD by chceli vyhrať. Hráme do 11. júla.

Výhercovia súťaže:
Stanislav Heryán, Velká nad Veličkou, CZ (Liga spravodlivosti Zacka Snydera)
Broňa Toroková, Žilina (Wonder Woman 1984)

Pravidlá súťaže:
1/ Ak ešte nie si, staň sa fanúšikom FB profilu stránky Kukni na to!
2/ Lajkni súťaž o filmové DVD
3/ Budeme radi, ak zazdieľaš súťaž o filmové DVD
4/ Napíšte do komentára súťažného FB príspevku, ktoré DVD chceš vyhrať

Vyhodnotenie súťaže:
1/ Súťaž bude mať dvoch výhercov, ktorých vyžrebujeme zo všetkých, ktorí splnia vyššie uvedené podmienky
2/ Súťaž trvá do 11. júla 2021
3/ O deň neskôr vyžrebujeme výhercov a budeme ich kontaktovať z dôvodu zistenia adresy, na ktorú im výhru poslať
4/ Ak výherca nezareaguje do troch dní od doručenia výzvy, žrebuje sa náhradník
5/ Meno výhercu uverejníme na stránke súťaže (uverejníme meno, ktoré výherca pošle do správy, nie názov FB profilu)
6/ Výhry sa odosielajú priebežne, najneskôr dva mesiace od skončenia súťaže

Účasťou v súťaži dáva súťažiaci súhlas k spracovaniu svojich osobných údajov, ktoré poskytol za účelom zúčastniť sa súťaže. Osobné údaje sa nijakým spôsobom nearchivujú, ani sa neposkytujú tretej strane. Osobné údaje výhercu sú skartované bezodkladne po odoslaní výhry. Súťaž nijakým spôsobom neorganizuje Facebook.